Çatı Oluk, Çatı Oluk Ankara, Çatı Oluk Tamiri Ankara, Çatı Tamiri Ankara, Çatı Tamiri, Oluk Tamiri.

1994 yılında kurulup,çatı ve cephe montajı ile izolasyon uygulaması ve fabrika çatıları tamiri,kapalı spor salonları çatısı tamiri, vb. yapan firmamız,Fırat Tesisat olarak mimaride yaşanan gelişmeler ve değişen ihtiyaçlara ayak uyduran firmamız,özellikle sanayi yapılarında;çelik konstrüksiyon, çatı ve cephe kaplamaları, çatı aktarma, çatı mantolama, bina mantolama konusunda uzman bir kuruluştur. Fırat Çatı Oluk Tesisat  deneyimli ve uzman kadrosu ile Türkiyemizin birçok yerinde ve seçkin yapısında imzası bulunan bir kuruluş olmanın gururunu yaşamaktadır .Türkiyede sektörüne yön veren özel bir kuruluş olan Fırat Tesisat Çatı Oluk  çatılarınızı teslim ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Mükemmellik:

Fırat Çatı Oluk; Mevcut bir çatıdan çok yeni yaratılan çatı bir konsepte kadar, tüm aşamalarda yaratıcı ve kusursuz çözümler geliştiriyoruz.

Gelişme:

İş anlayışımızın temelinde uzmanlık anlayışı yer alıyor. Fırat Çatı Oluk çalışanları her gün yeni bir şeyler öğrenmek, kendilerini sürekli geliştirmek anlayışı ile çalışıyorlar. Bu yaklaşım ile ilerleyen teknoloji dinamiklerindeki değişime kolaylıkla adapte oluyoruz.

Ekip Çalışması:

Fırat Çatı Oluk olarak; Müşterilerimizle verimli, uzun vadeli ilişkiler kuruyor, girişimcilik ve yaratıcı fikirlere saygı duyuyoruz. Projelerimizi, deneyimimizi ve bilgilerimizi ekibimiz ve müşterilerimizle paylaşarak hayata geçiriyoruz.

Bugün 2

Dün 7

Bu Hafta 40

Bu Ay 234

Toplam 13392

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3

TELEFONLAR : Adem  SARI       0535 337 64 82              ADRES : Adnan yüksel Caddesi No : 56/E  Etlik / ANKARA